بردین فیلم های آموزشی فارسی

استفاده از تخفیف های متنوع با عضویت در کانال تلگرام بردین عضو شوید

آموزش حرفه ای طراحی قالب وردپرس

وردپرس به عنوان محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا امکانات گسترده ای در اختیار ما قرار داده است. اما بسیاری از کاربران در استفاده از این قابلیت ها با مشکل مواجه شده اند. از آنجا که وردپرس یک نرم افزار متن باز است به راحتی می توان قابلیت های بی نظیر ان را به راحتی توسعه بخشید. ما در این دوره ی آموزشی و با استفاده از مستندات وردپرس شما را با طراحی قالب برای این سیستم آشنا خواهیم کرد.

ویژگی خاص این دوره پروژه محور بودن آن است. در طی دوره از مطرح کردن بسیاری از مباحث تکراری و مقدماتی پرهیز شده و آموزش به گونه ای پیش می رود که شما بتوانید بدون دغدغه کار را پیش ببرید.

پیش نمایش دوره

در ادامه سری آموزش‌های طراحی وب و بعد از آشنایی کامل با فریم‌ورک بوت استرپ، در این دوره قصد داریم گام بسیار بلند دیگری برای تبدیل شدن به یک توسعه دهندهٔ حرفه‌ای صفحات وب پویا برداریم. چالش پیش روی ما کار با محبوب‌ترین سیستم مدیریت محتوای دنیا خواهد بود. در این دوره شما را با صفر تا صد طراحی قالب برای وردپرس آشنا خواهیم کرد. سرفصل‌های این آموزش مباحث مقدماتی تا پیشرفتهٔ وردپرس را در بر خواهد گرفت که مطمئنا جذابیت زیادی برای شما خواهد داشت. با ما در یک دورهٔ آموزشی جذاب و کاربردی همراه باشید.

پیش‌نیازهای دوره:

• آشنایی با CSS
• آشنایی کامل با فریم‌ورک بوت استرپ
• گذراندن فصل‌های اول و دوم دورهٔ آموزش فریم‌ورک بوت‌استرپ

ابزارهای مورد نیاز:

در ویدئوی دوم این دوره آموزشی تمامی ابزارهای مورد نیاز معرفی شده‌اند.

چه کسانی باید این دوره را دنبال کنند:

این دوره مناسب کسانی ست که با مبانی اولیه طراحی وبسایت آشنایی دارند و می‌خواهند این حرفه را جدی‌تر و حرفه‌ای‌تر دنبال کنند. با استفاده از ویدئوهای این دورهٔ آموزشی به راحتی می‌توانید پوسته‌های دلخواه‌تان را برای وردپرس طراحی کنید.
مباحث مطرح شده در این دوره حاوی نکات ریز و جذابی است که قطعا در دیگر آموزش هایی که در سطح وب وجود دارد کمتر عنوان شده‌اند.

دانلود ویدئوهای رایگان ویدئوها تصادفی انتخاب شده اند.

خرید محصول :

امیدوارم نهایت استفاده را از آموزش حرفه ای طراحی قالب وردپرس ببرید. برای خرید اقدام کنید :

120,000 ریال – خرید دوره

راهنمای خرید :

کاربران محترم  می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.
  • شماره 16 رقمی کارت : این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.
  • رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم : برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
  • کد CVV2 : این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
  • تاریخ انقضا : تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است.

خرید پستی :

متاسفانه در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد.

گزارش خرابی لینک :

چنانچه لینک دانلود مشکل دارد می توانید آن را گزارش دهید. گزارش خرابی